top of page

Team in de Spotlight: Busse

Sinds dit seizoen hebben we een nieuwe rubriek waarmee we een aantal teams in de spotlight zetten, dit keer is het woord aan Busse.

Hoe en wanneer is jullie team ontstaan?

Ons team is ooit lang, lang geleden ontstaan bij Dynamo, in Grave. Toen heette het team ook nog Dynamo. Na het overlijden van een teamlid is de teamnaam veranderd naar Busse. Dat riep zij altijd tijdens wedstrijden.

Waar komen jullie vandaan?

Van oorsprong uit Grave, maar inmiddels komen we uit Grave, Gassel, Uden en Molenhoek.

Sinds wanneer spelen jullie bij de VRC en in welke poule spelen jullie dit seizoen?

We weten niet meer precies hoelang we bij de VRC spelen, maar al dik 20 jaar. Dit seizoen spelen we voor het eerst in de A2. We waren er niet zo happig op om in de A terecht te komen, maar het bevalt boven verwachting goed ;-)

Wat is jullie yell?

Busse! Omdat ons team zo heet en het best lekker bekt.

Trainen jullie naast de wedstrijden?

Van ons zevenkoppige team trainen er 2 leden, een in Grave en een in Malden.

Wat maakt jullie team zo leuk?

Het is iedere keer weer erg gezellig. We willen uiteraard graag winnen, maar het is toch vooral een beetje freewheelen en lachen in het veld, we nemen onszelf niet al te serieus en de sfeer is daardoor erg relaxt.

Wat willen we nog meer over jullie weten?

We hebben twee Yvonne’s in ons team, een moeder en dochter, drie trotse oma’s en de leeftijd varieert van 39 tot 69.

Recente berichten
bottom of page